Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/Shitet Toke ullishte ne Katund Sukth
Shitet Toke ullishte ne Katund Sukth
59000 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 59000 Euro
  • Kategoria: TokĂ« e Truall
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet toke ullishte ne Katund SukthđŸ’„đŸ’„
📐Siperfaqe totale 3700m2
Organizuar nga:
đŸ”č18.5m x 200m Toka e rrethuar me gardh.
đŸ”čAnesore e mbjell me shege dhe brenda komplet ullishte.
đŸ”č3 rruge per te hyr ne toke.
âžĄïžVetem 5 min larg nga rruga kryesore.
🗂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
✅E pershtatshme per vila ose Agroturizem.
đŸ’¶Cmim 59.000€ i diskutueshem
📞Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.