Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/Shitet Toke ne Xhafzotaj perballe Brunes
Shitet Toke ne Xhafzotaj perballe Brunes
60000 Euro
Postuar më 21.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 60000 Euro
  • Kategoria: Tokë e Truall
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet Truall ne xhafzotaj, perball brunes💥💥
🔃2 min nga rruga
📐Sip 600m2 30m x 20m . 🔹️Trualli eshte i rrethuar me mur dhe kangjella.
🔹️Shitet per vila.
💶Cmim 60.000€ i pa diskutueshem
📞Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.