Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/Shitet Toke ne Xhafzotaj
Shitet Toke ne Xhafzotaj
63000 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 63000 Euro
  • Kategoria: Tokë e Truall
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet toke ne Xhafzotaj💥💥
➡️3 minuta nga rruga kryesore
📐Siperfaqe 2440m2
✅E pershtatshme per vila dhe biznese.
💶Cmim 63.000€ i diskutueshem
Kontakto tani:
📞0699622340
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.