Shitet Toke ne Xhafzotaj
63000 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 63000 Euro
  • Kategoria: TokĂ« e Truall
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet toke ne XhafzotajđŸ’„đŸ’„
âžĄïž3 minuta nga rruga kryesore
📐Siperfaqe 2440m2
✅E pershtatshme per vila dhe biznese.
đŸ’¶Cmim 63.000€ i diskutueshem
Kontakto tani:
📞0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.