Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/Shitet Toke ne Sukth 2min nga autostrada TrDr
Shitet Toke ne Sukth 2min nga autostrada TrDr
110000 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 110000 Euro
  • Kategoria: TokĂ« e Truall
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet super toke ne zonen e Sukthit 2 min larg nga autostrada kryesore Dr-Tr.đŸ’„đŸ’„
E pershtatshme per shtepi si dhe kapanone, servise.
📐Siperfaqe totale 2000m2.
🛣Pozicionuar 16m pamje nga rruga gjeresi dhe 125m gjatesi.
🗂Me dokumentacion te rregullt.
đŸ’¶Cmim 55.000€\dynym.
đŸ’¶Cmim total 110.000€
📞Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.