Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/Shitet Toke buze rruge ne zonen e ShenVlashit
Shitet Toke buze rruge ne zonen e ShenVlashit
120000 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 120000 Euro
  • Kategoria: TokĂ« e Truall
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet toke buze rruge ne zonen e Shen.VlashitđŸ’„đŸ’„
✅Toka ndodhet ne nje pozicion te favorshem per biznese te ndryshme.
📐 Siperfaqe 4000m2
âžĄïžUre lidhese mes fllakes dhe Durresit.
âžĄïžVetem 8 minuta nga nga keneta dhe dhe 10min nga autostrada Tr-Dr.
🗂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
đŸ’¶Cmim 30€/m2. Ne total 120.000€
📞Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.