Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet Super Apartament 2+2+3 Ballkone Vollga
Shitet Super Apartament 2+2+3 Ballkone Vollga
120000 Euro
Postuar më 26.05.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 120000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„Shitet super apartament 2+2+3 ballkone ne zonen e vollges.đŸ’„
🏱Pallat i ri me 2 ashensor, roje, sistem kamerash.
âžĄïžApartamenti ndodhet ne katin e 3
📐Siperfaqe 147m2.
Organizuar nga:
đŸ”č2 dhoma gjumi
🔾2wc
đŸ”č3 ballkone
🔾guzhine gatimi me vete
đŸ”čmagazine
🔾soxhorno me vete
✅I mobiluar totalisht per qef si dhe cdo gje cilesore.
đŸ”čkondicioner
đŸ”čdritaret dopio xham.
✅Shitet i arreduar totalisht.
đŸ’¶Cmim 120.000€ i diskutueshem
Kontakto tani:
đŸ“Č0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.