Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet Super Apartament 2+1 brenda ne resort
Shitet Super Apartament 2+1 brenda ne resort
1 Euro
Postuar më 28.04.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 1 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet apartament 2+1+2 ne nje nga zonat me te bukura dhe te qeta te Durresit.đŸ’„đŸ’„
🏱Apartamenti ndodhet ne nje resort te ri gati ne perfundim.
📐Siperfaqe totale 138m2.
I organizuar nga:
🔾2 dhoma gjumi te dyja me dalje ne ballkon
🔾2 wc, guzhine/soxhorno me ballkon me vete.
Apartamenti me:
đŸ”čwc incaso
đŸ”čpallat me termoizolim
đŸ”čsistem kondicionimi.
✅Super cilesi.
âžĄïžBallkoni me pamje nga pishina e resortit
đŸ“Č0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.