Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet Papagingo ne qender te Durresit
Shitet Papagingo ne qender te Durresit
220000 Euro
Postuar më 18.12.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 220000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
🔥🔥Super papafingo, Qender Durres🔥🔥
💥💥Shitet papagingo ne qender te Durresit💥💥
🏞Nje nga zonat me te qeta pran pallatit te sportit.
🏢Pallat i ri ( Pa ashensor) , por mundesi per tu vendosur.
📐Siperfaqe totale 360m2 si dhe 210m2 ndertim.
Apartamenti i organizuar nga:
🔹Korridor
🔹guzhine gatimi dhe ngrenie me vete
🔹soxhorno me vete
🔹2wc
🔹4 dhoma gjumi
🔹ballkoni rreth te gjith shtepis si dhe nje magazine.
✅Mundesi shfrytezimi dhe e taraces.
🛏Shtepia eshte e super e mobiluar.
🗂Pajisur me dokumenta te rregullta.
💶Cmim 220.000€ i diskutueshem
📲0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.