Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet Papagingo ne qender te Durresit
Shitet Papagingo ne qender te Durresit
220000 Euro
Postuar më 28.04.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 220000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ”„đŸ”„Super papafingo, Qender DurresđŸ”„đŸ”„
đŸ’„đŸ’„Shitet papagingo ne qender te DurresitđŸ’„đŸ’„
🏞Nje nga zonat me te qeta pran pallatit te sportit.
🏱Pallat i ri ( Pa ashensor) , por mundesi per tu vendosur.
📐Siperfaqe totale 360m2 si dhe 210m2 ndertim.
Apartamenti i organizuar nga:
đŸ”čKorridor
đŸ”čguzhine gatimi dhe ngrenie me vete
đŸ”čsoxhorno me vete
đŸ”č2wc
đŸ”č4 dhoma gjumi
đŸ”čballkoni rreth te gjith shtepis si dhe nje magazine.
✅Mundesi shfrytezimi dhe e taraces.
🛏Shtepia eshte e super e mobiluar.
🗂Pajisur me dokumenta te rregullta.
đŸ’¶Cmim 220.000€ i diskutueshem
đŸ“Č0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.