Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet Papafingo me siperfaqe 90 m2
Shitet Papafingo me siperfaqe 90 m2
1 Euro
Postuar më 12.01.2021
Njoftim i Verifikuar
PropertySaleInAlbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

PropertySaleInAlbania

+355068 842 8921

  • Cmimi: 1 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
🏡 Shitet Papafingo me siperfaqe 90 m2
📍Rruga e Barrikadave, Tirane
Rifinitura bashkohore, e organizuar ne 1+1+b me siperfaqe te konsiderueshme dhe pamje atraktive te Tiranes
Cmimi do te percaktohet pas vizites ne prone

Per nje vizite per ne prone, kontaktoni ne nr: 068 84 28 921đŸ“©
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.