Shitet Papafingo
1 Euro
Postuar më 12.01.2021
Njoftim i Verifikuar
PropertySaleInAlbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

PropertySaleInAlbania

+355068 842 8921

  • Cmimi: 1 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: SarandĂ« ShqipĂ«ri
🏡 Shitet Papafingo me siperfaqe 500 m2
đź“Ť Rruga "Flamurit", Qender - Sarande
Rifinitura super luksoze, totalisht e kompletuar. Pallat me ashensor, ne zemer te qytetit, 500 m larg Bar Limanit,
Mundesi kthimi ne Hotel, Hostel, Guest House
Te gjitha dhomat dhe ballkonet me pamje nga deti.
Cmimi 1200 ‎€/m2
Per nje vizite per ne prone, kontaktoni ne nr: 068 84 28 921đź“©
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.