Automjete/Makina/Shitet Mercedes Benz C Class 2003
Shitet Mercedes Benz C Class 2003
3200 Euro
Postuar më 16.02.2021
Njoftim i Verifikuar
Luqi

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Luqi

+355699926151

 • Cmimi: 3200 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
 • Lloji Njoftimit: NĂ« Shitje
 • Marka: Mercedes-Benz
 • Modeli: 270
 • Viti: 2003
 • KM: 240000
 • Karburanti: NaftĂ«
 • Kambio: Automatik
 • Tipi VeturĂ«s: Me Portobagazh
 • Targa: ShqipĂ«tare
SHITET PER ARSYE EMIGRIMI
Mercedes 270
Viti 2003
Nafte
Automatika
Perdorur nga 1 person ne shqiperi
Ne kushte te mire
Te gjithe sherbimet e sapo bera
Letrat deri ne fund te vitit
Drita kseno
Sedilje lekure dhe me ngrohje
80 % makina ka ndenjur qe kur ka ardhur đź‘Ť
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.