Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi /Shitet Godine Multifunksionale Karabina 4 kat
Shitet Godine Multifunksionale Karabina 4 kat
400000 Euro
Postuar më 12.01.2021
Njoftim i Verifikuar
PropertySaleInAlbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

PropertySaleInAlbania

+355068 842 8921

  • Cmimi: 400000 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: SarandĂ« ShqipĂ«ri
🏡 Shitet Godine Multifunksionale Karabina 4 kat + Papafingo, 810 m2
đź“Ť Objekti ndodhet 500m mbi "Santa Quaranta", buze rruge, me pamje masive nga deti, me toke truall 420m, me mundesi per pishine dhe parkim.
Objekti mund te ndahet 5 dhoma / kat (ne rast kthimi si Hotel), 2 Apartamente / kat ose 2 Apartamente + 1 Garsoniere / kat.
Mundesi investimi ne Hotel, Hostel, Guest House, Restorant, Apartamente, etj
Cmimi € 400.000

Per nje vizite per ne prone, kontaktoni ne nr: 068 84 28 921đź“©
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.