Shitet Godine Banimi
110000 Euro
Postuar më 12.01.2021
Njoftim i Verifikuar
PropertySaleInAlbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

PropertySaleInAlbania

+355068 842 8921

  • Cmimi: 110000 Euro
  • Kategoria: ShtĂ«pi e Vila pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: Pogradec ShqipĂ«ri
🏡 Shitet Godine Banimi 112 m2 x 2 kate me oborr perreth me funksion parkim
đź“Ť Lagja Nr.1, Pogradec"
Ndertesa paraqitet me rifinitura cilesore ne te dyja katet, e perbere prej Ambjentit te ndenjes, korridorit, 2 dhoma gjumi dhe tualet (e njejta ndarje dhe ne katin e dyte + ballkon)
-Cmimi 110.000 Euro i mobiluar
Per nje vizite per ne prone, kontaktoni ne nr: 068 84 28 921đź“©
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.