Automjete/Makina/Shitet Ford S Max 6+1
Shitet Ford S Max 6+1
6000 Euro
Postuar më 18.05.2021
Njoftim i Verifikuar
Tomi

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Tomi

+355684033761

 • Cmimi: 6000 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Ford
 • Modeli: S-Max
 • Viti: 2006
 • KM: 35000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Manual
 • Tipi Veturës: Veturë
 • Targa: Shqipëtare
Ford S Max 6+1, viti 2006, motor 2000 nafte ,
Sistem DVD dhe radio me CD, dritare elektrike, xhama te errta, perde te cilat futen brenda ne dere. Airbag per shoferin, pasagjerin dhe airbag anesore. Kondicioner, disqe alumini, kamera parkimi, sensor para sensor mbrapa, mbyllje elektrike.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.