Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi /Shitet Dyqan ne rrugen kryesore te Plazhit
Shitet Dyqan ne rrugen kryesore te Plazhit
120000 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 120000 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet dyqan ne zonen e plazhitđŸ’„đŸ’„
âžĄïž5min nga rruga kryesore
đŸ”žïžKompleks i ri i sapo perfunduar prapa frigoriferit.
đŸ”žïžVetrate xhami 10m me pamje nga rruga
📐Siperfaqe 160m2 te brendeshme dhe 20mÂČ verande.
đŸ”žïžNe rrugen dytesore te plazhit e pershtatshme per lokale biznese.
đŸ’¶Cmimi 120.000€ i diskutueshem
📞Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.