Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi /Shitet Dyqan 97m2 tek Ujesjellesi Durres
Shitet Dyqan 97m2 tek Ujesjellesi Durres
1200 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 1200 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shitet Dyqan tek ujsjellesi Durres
- Kati i pare
- Sip 97m2
3 ambjente si dhe banjo i sistemuar me kartonxhes
cmim 1200€/m2
Ne dyqan esht i instaluar dhe 3 fazori
Kontakt: 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.