Automjete/Makina/Shitet C300 viti 2012
Shitet C300 viti 2012
13500 Euro
Postuar më 08.02.2021
Njoftim i Verifikuar
Maris

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Maris

+355692099107

 • Cmimi: 13500 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Durrës Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Mercedes-Benz
 • Modeli: 300
 • Viti: 2012
 • KM: 200000
 • Karburanti: Gaz/Benzinë
 • Kambio: Automatik
 • Tipi Veturës: Veturë
 • Targa: Shqipëtare
C300 4 matic Benzine/Gaz impiant i markes Atiker i shenuar tek leja qarkullimit
Tavan panoramik
Klima
Sensor parkimi para dhe mbrapa+kamer
Sendiljet me ngrohje
Impiant muzike harman kardon
Disqe 17 AMG
Aux/bluetooth audio
Letrat e prera deri ne gusht
Sherbimet e bera
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.