Automjete/Bicikleta/Shitet Biciklete Effedi Bikes
Shitet Biciklete Effedi Bikes
9500 Lek
Postuar më 23.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Bicikleta

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bicikleta

+355 693467783

  • Cmimi: 9500 Lek
  • Kategoria: Bicikleta
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Super Oferte Effedi Bikes
Disqe 26inch
Gjendja shum e mir, e kompletuar me zgar dhe parafango.
Marshe 7×3..

Info Whatsapp. Porosia ju vjen aty ku ju ndodheni.
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.