Automjete/Makina/Shitet B Class viti 2006
Shitet B Class viti 2006
4800 Euro
Postuar më 11.02.2021
Njoftim i Verifikuar
mfrealestate

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

mfrealestate

+355672219000

 • Cmimi: 4800 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Mercedes-Benz
 • Modeli: B-Class
 • Viti: 2006
 • KM: 150000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Automatik
 • Tipi Veturës: Sedan
 • Targa: Shqipëtare
Shitet B Class viti 2006. Motor 1.8Nafte, Kambio Automat. Siguracion dhe letra te paguara per 1Vit. Komanda ne timon. Gjendje perfekte
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.