Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet Apartament prane ish rajonit ne Durres
Shitet Apartament prane ish rajonit ne Durres
58000 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 58000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet apartament 2+1 pran ish rajonit ne Durres.đŸ’„đŸ’„
🏱Pallat i ri i pa demtuar nga termeti.
🏱Ndodhet ne katin e 8 jo te fundit.
📐Siperfaqe totale 130m2
📐Siperfaqe e brendshme 116m2
Organizuar nga
🔾1 guzhine/soxhorno
🔾2 dhoma gjumi te medha
🔾korridori si dhe ballkoni i madh.
🏱Pallat i pajisur me ashensor me cip.
🗂Dokumentacion te rregullt. đŸ’¶Cmimi 58.000€ i diskutueshem
📞Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.