Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet Apartament 4+1 ne qender te Durresi
Shitet Apartament 4+1 ne qender te Durresi
100000 Euro
Postuar më 20.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 100000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet apartament 4+1 ne qender te Durresit.💥💥
➡️Pran stacionit te trrenit.
🏢Pallat ekzistues kati i 2.
📐Siperfaqe 115m2.
Organizuar nga:
🔸4 dhoma gjumi
🔸guzhine/soxhorno
🔸korridor
🔸depo
🔸ballkon me pamje nga rruga kryesore.
🏢Pallat ekzistues i pa demtuar nga termeti dhe me lartesi 3.5m.
📑Pajisur me dokuemntacion te rregullt.
💶Cmim 100.000€ i diskutueshem
Kontakto tani:
☎️0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.