Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet Apartament 3+1 prane postes Durres
Shitet Apartament 3+1 prane postes Durres
130000 Euro
Postuar më 20.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 130000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet super apartament 3+1 +2wc +1 ballkon, tek Lulishtja 1 Maj pran postes Durres💥💥
🏢Pallat i ri me ashensor
🏙Super pamje nga i gjithe qyteti.
✅Mirmbajtje dhe sistem telekamerash.
📐Siperfaqe 146m2.
Organizuar nga:
🔸3 dhona gjumi
🔸guzhine soxhorno e madhe
🔸2wc
🔸korridor.
Apartamenti i shtruar me parket, dritare dopio xham.
🗂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
💶Cmim 130.000€ i diskutueshem
Kontakto tani:
📞0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.