Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet Apartament 3+1+2wc+2Ballkone te Majest
Shitet Apartament 3+1+2wc+2Ballkone te Majest
60000 Euro
Postuar më 26.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 60000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet apartament 3+1+2wc+2 ballkone pran majestikut.💥💥
🏢Pallat i ri me ashensor
🏢kati i 4 nga toka.
✔️Apartamenti i mobiluar totalisht
🗂Dokumentacion te rregullt. Organizuar nga:
🔹korridor
🔹3 dhoma gjumi
🔹2 wc shum te medha
🔹guzhine gatimi ngrenie me vete si dhe soxhorno me vete
🔹2 ballkonet.
➡️Vetem 2 minuta nga deti.
✅Pallat i pa demtuar nga termeti.
💶Cmim 60.000€
Kontakto tani:📲0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.