Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet Apartament 2+1 ne zonen pas Stadiumit
Shitet Apartament 2+1 ne zonen pas Stadiumit
4400000 Lek
Postuar më 10.02.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 4400000 Lek
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
🔥🔥Okazion🔥🔥
💥💥Shitet Apartament 2+1 ne zonen pas Stadiumit💥💥
🏢Pallat tulle kati i 5 (fundit), pa ashensor.
📐Siperfaqe e brendeshme 83m2.
Organizura nga:
🔹 Korridori i madh
🚰 2 Dhoma Gjumi
🛀 1WC
🛋 Soxhorno
🔹 Guzhine gatimi si dhe ballkon.
🗂 Pajisur me dokumentacion te rregullt.
💶 Cmim 44Milion Leke i Diskutueshem
Kontakto tani: 📞0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.