Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet Apartament 2+1 ne Zonen e Llacit
Shitet Apartament 2+1 ne Zonen e Llacit
60000 Euro
Postuar më 28.04.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 60000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet apartament 2+1 ne zonen LlacitđŸ’„đŸ’„.
🏱Pallat i ri kati i 2.
📐Siperfaqe 100m2 nga te cilat 90 siperfaqe e brendeshme. Organizuar nga:
🔾2 dhoma gjumi
🔾2wc
🔾2 ballkone nga jugu
🔾guzhine/soxhorno.
✅Ndricim natyral gjat gjith dites.
✅Pjeserisht i mobiluar si dhe me dokumentacion te rregullt.
đŸ’¶Cmim 60.000€
Kontakto tani:
📞0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.