Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet Apartament 1+1 tek shkembi i Kavajes
Shitet Apartament 1+1 tek shkembi i Kavajes
40000 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 40000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet apartament 1+1 tek shkembi i kavajes.đŸ’„đŸ’„
🏱Pallat i ri i pa demtuar.
🏱Kati i 5 me ashensor pamje nga deti.
📐Siperfaqe 67m2, organizuar
Organizuar nga:
đŸ”č1 guzhine/soxhorno
đŸ”č1 wc
đŸ”č1 dhome gjumi si dhe ballkoni i madh.
⛔Shitet i pa moniluar.
🗂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
đŸ’¶Cmimi 40.000€ i diskitueshem.
📞Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.