Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet Apartament 1+1 tek Shkembi i Kavajes
Shitet Apartament 1+1 tek Shkembi i Kavajes
40000 Euro
Postuar më 20.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 40000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet apartament 1+1 tek shkembi i kavajes.💥💥
🏢Pallat i ri i pa demtuar.
🏢Kati i 5 me ashensor pamje nga deti.
📐Siperfaqe 67m2, organizuar
Organizuar nga:
🔹1 guzhine/soxhorno
🔹1 wc
🔹1 dhome gjumi si dhe ballkoni i madh.
⛔️Shitet i pa moniluar.
🗂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
💶Cmimi 40.000€ i diskitueshem.
📞Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.