Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet Apartament 1+1 tek Markata Durres
Shitet Apartament 1+1 tek Markata Durres
42000 Euro
Postuar më 23.12.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 42000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Super apartament tek stacioni i trreni ne Dr. Pallat i ri me ashensor.
Siperfaqe 67m2. I organizuar nga 1 dhome gjumi, 1 guzhine soxhorno ,Wc si dhe ballkonin.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit me dokumentacion t e rregullt.
Cmim 42.000 Euro i diskutueshem
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.