Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet Ap 2+1 tek conadi me certifikat!
Shitet Ap 2+1 tek conadi me certifikat!
550 Euro
Postuar më 05.05.2021
Njoftim i Verifikuar
Jasmi

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Jasmi

+355682600190

  • Cmimi: 550 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: VlorĂ« ShqipĂ«ri
📍Apartament i ri, kati i 6 Banim , tek kompleksi mĂ« i banuar nĂ« VlorĂ« , Conad
🏡 Apartamenti Ă«shtĂ« i pĂ«rbĂ«rĂ« , 2 dhoma gjumi, 2 tualete , Kuzhina dhe njĂ« BallkonĂ«
📐 SipĂ«rfaqe totale e apartamentit 117 m2 ku 106 jan sipĂ«rfaqe e brendshme Banimi
💰Cmim okazion , 550 € m2
Apartamenti është i paisur me Certifikatë e Pronësisë

Për më tepër kontaktoni
đŸ“Č 0682600190
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.