Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi /Shitet Ambient Biznesi prane ish URT
Shitet Ambient Biznesi prane ish URT
17000 Euro
Postuar më 28.04.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 17000 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shiten ambjente biznesi dyqane pran ish URT.đŸ’„đŸ’„
Njeri ambjent aktualisht lokal i dhene me qera
📐siperfaqe 50m2.
⚒I restauruar totalisht, Ndersa ambjenti tjeter dyqan
📐siperfaqe 26m2.
Te dy te restauruar si dhe ambjenti i jashtem i mbyllur me tende.
🗂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
đŸ’¶Cmim total 1700€/m2.
📞Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.