Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi /Shitet Ambient Biznesi ne vijen e pare te det
Shitet Ambient Biznesi ne vijen e pare te det
255000 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

  • Cmimi: 255000 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet super ambjent biznesi.đŸ’„đŸ’„
🌅Ne vijen e par te detit.
🏱Pallat i ri i pa demtuar nga termeti
🗂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
📐Siperfaqe te brendeshme 135m2 nga te cilat 19m pamje ballore nga deti dhe 7m gjersi.
⏩Mundesi shfrytezimi te reres per shenzllona si dhe parkingu prapa lokalit.
đŸ”č4 vetrata xhami pamje nga deti te cilat dhe mund te ndahen.
đŸ’¶Cmim 255.000€ i diskutueshem
📞Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.