Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet apartament 1+1 tek shkembi Kavajes
Shitet apartament 1+1 tek shkembi Kavajes
55000 Euro
Postuar më 21.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 55000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet super apartament 1+1 ne zonen e shkembit te kavajes.💥💥
✅Mundesi kthimi ne 2+1.
📐Siperfaqe e brendeshme 72m2.
Organizuar nga:
🔹1 dhome gjumi
🔹korridor
🔹wc me dritare
🔹3 ballkone.
🏢Pallat teper cilesor kati i 4.
➡️Vetem 15m nga deti.
✅Resort me pishine dhe me mirmbajtje.
💶Cmim 55.000€ i pa diskutueshem
Kontakto tani:
📞0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.