Shiten Ambjente tregetare
1 Euro
Postuar më 12.01.2021
Njoftim i Verifikuar
PropertySaleInAlbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

PropertySaleInAlbania

+355068 842 8921

  • Cmimi: 1 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: SarandĂ« ShqipĂ«ri
🏡 Shiten Ambjente tregetare me siperfaqe te ndryshme ne qender te Sarandes.
Aktualisht te gjitha pronat jane te leshuara me qira me cmim te arsyeshem.
Ambjentet kane mundesi ndarje dhe bashkimi sipas deshires.
Cmimi varion sipas siperfaqeve te seciles dhe pozicionit.

Per nje vizite per ne prone, kontaktoni ne nr: 068 84 28 921đź“©
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.