Automjete/Pjesë për Automjete/Shiten 4 Goma per C Class
Shiten 4 Goma per C Class
100 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 100 Euro
  • Kategoria: Pjesë për Automjete
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shiten 4 goma per C Class modeli 2 te ngushta dhe 2 te gjera. Gomat para 225/45/17 dhe prapa numer 245/40/17. Marka General. Janbte perdorura ne gjendje te mir. Cmim 100€
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.