Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shiten 3 Studio Apartamente - Dublex
Shiten 3 Studio Apartamente - Dublex
1 Euro
Postuar më 12.01.2021
Njoftim i Verifikuar
PropertySaleInAlbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

PropertySaleInAlbania

+355068 842 8921

  • Cmimi: 1 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: SarandĂ« ShqipĂ«ri
🏡 Shiten 3 Studio Apartamente - Dublex
đź“Ť Rruga "Gjergji Araniti", Sarande
Kati 2 – 85m2 – cmimi 600 ‎€/m2
Ndertese bashkekohore, me rifinitura cilesore dhe vetrata xhami
Per nje vizite per ne prone, kontaktoni ne nr: 068 84 28 921đź“©
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.