Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shiten 2 Papafingo me nga 340 m2 secila
Shiten 2 Papafingo me nga 340 m2 secila
1 Euro
Postuar më 12.01.2021
Njoftim i Verifikuar
PropertySaleInAlbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

PropertySaleInAlbania

+355068 842 8921

  • Cmimi: 1 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: SarandĂ« ShqipĂ«ri
🏡 Shiten 2 Papafingo me nga 340 m2 secila
đź“Ť Tek Rruga "Gjergji Araniti"
Ndertese me standarte Europiane, me ashensor, me instalime kaldaje te perfunduara
Kane pamje nga deti dhe nga kodra e qytetit te Sarandes
-Cmimi 1200 ‎€ / m2 (i diskutueshem)
Per nje vizite per ne prone, kontaktoni ne nr: 068 84 28 921đź“©
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.