Shtëpi e Kopshtari/Mobilje/Shes mobiljet 3+3
Shes mobiljet 3+3
300 Euro
Postuar më 01.06.2021
Njoftim i Verifikuar
erzazeka

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

erzazeka

+38349300359

  • Cmimi: 300 Euro
  • Kategoria: Mobilje
  • Vendodhja: Pejë Kosovë
Shes mobiljet 3+3 në gjendje të rregullt.Shtrihen dhe ka vend per gjëra përfundi.
Qmimi me marëveshje
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.