Shes
2200 Euro
Postuar më 14.05.2021
Njoftim i Verifikuar
Landi111

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Landi111

+3550695802971

 • Cmimi: 2200 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Renault
 • Modeli: Megane
 • Viti: 2006
 • KM: 170000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Manual
 • Tipi Veturës: Veturë
 • Targa: Shqipëtare
Shes renault megane 1.5 dci viti 2006 , goma te sapo nderruara , me sherbime te bera , dokumentat deri ne shtator 2021 . Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.