Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/SHITET TOKE NE OTLLAK BUZE RRUGES KRYESORE
SHITET TOKE NE OTLLAK BUZE RRUGES KRYESORE
95000 Euro
Postuar më 10.05.2021
Njoftim i Verifikuar
AdriatikMetohu

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

AdriatikMetohu

+355695535822

  • Cmimi: 95000 Euro
  • Kategoria: Tokë e Truall
  • Vendodhja: Berat Shqipëri
OKAZION!!
Shitet toke
-Siperfaqja: 2400 m2
-Cmimi: 95000€ i negociueshem
-E pershtatshme per investime bujqesore/industriale/turistike.
-Toka eshte e rrethuar dhe e mbyllur me porte.
-Kontakt: 0695535822
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.