Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E RE E PORTIT
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E RE E PORTIT
87500 Euro
Postuar më 15.05.2021
Njoftim i Verifikuar
Selacentury21

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Selacentury21

+355696917389

  • Cmimi: 87500 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne zonen e rruges se re te portit, ne nje pallat ndertim te ri. Organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti perbehet nga 2 ballkone, nga ku ofrohet pamje nga porti. Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.