Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 2+1 PAMJE DETI RRUGA PORTIT
SHITET APARTAMENT 2+1 PAMJE DETI RRUGA PORTIT
117000 Euro
Postuar më 15.05.2021
Njoftim i Verifikuar
Selacentury21

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Selacentury21

+355696917389

  • Cmimi: 117000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti me siperfaqe te brendshme 106.5m2 dhe siperfaqe totale 117m2 ndodhet ne nje pallati te ri ne faze perfundimtare punimesh. Organizohet ne dhome ndenje bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkone pamje ballore me detin. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.