Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK STACIONI TRENIT,
SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK STACIONI TRENIT,
65000 Lek
Postuar më 14.05.2021
Njoftim i Verifikuar
Selacentury21

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Selacentury21

+355696917389

  • Cmimi: 65000 Lek
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shitet apartament 2+1+2 prane Stacionit te Trenit .
Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te me ashensor te nje pallati te mireadministruar.
Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, 1 ballkone qe ka dhe pak pamje nga porti i Durresit. Orientimin e ka Jug Perendim nga ku ofrohet ndricim natyral pjesen me te madhe te dites.
Apartamenti shitet i pamobiluar, disponon dokumentacion te rregullt.
Per me teper informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.