Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi /SHITET AMBIENT BUZE RRUGE KRYESORE NE QENDER!
SHITET AMBIENT BUZE RRUGE KRYESORE NE QENDER!
360000 Euro
Postuar më 15.05.2021
Njoftim i Verifikuar
Selacentury21

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Selacentury21

+355696917389

  • Cmimi: 360000 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Ambienti ndodhet prane qendres "Blue Star". Disponon nje siperfaqe prej 90 m2 dhe ndodhet buze rruges kryesore. Ambjenti mundeson vizibilitet te larte per shumellojshmeri biznesesh fale dhe pozicionit teper strategjik qe ka ne nje rruge me kalueshmeri te larte. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.