Automjete/Makina/Peughot 607 HDI
Peughot 607 HDI
2500 Euro
Postuar më 27.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Uli

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Uli

+355692705613

 • Cmimi: 2500 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Peugeot
 • Modeli: 607
 • Viti: 2005
 • KM: 25000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Automatik
 • Tipi Veturës: Veturë
 • Targa: Shqipëtare
Makina eshte ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerike
Cmimi i diskutueshem
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.