Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/Okazion toke ne Bregdetin e Gjirit te Lalezit
Okazion toke ne Bregdetin e Gjirit te Lalezit
15 Euro
Postuar më 31.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Viewplus

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Viewplus

+355699729927

  • Cmimi: 15 Euro
  • Kategoria: Tokë e Truall
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Okazion Shitet toke ne bregdetin e Gjirit e Lalezit me dokumentacion te rregullt. Siperfaqja totale e prones eshte 16.000 m2. E gjitha me pamje nga Deti. Toka ndodhet 5-7 min larg nga deti ne rruge te asfaltuar. E pershtatshme per komplekse turistike, vreshtari, e aktivitete te ndryshme bujqesore dhe turistike.Cmimi per m2 eshte 15 euro/m2. Ne rast interesimi gjithcka eshte e diskutueshme.

Kontakt: +355 699729927
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.