Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/Okazion shitet Shtepi 2 Kateshe ne Spitalle
Okazion shitet Shtepi 2 Kateshe ne Spitalle
135000 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 135000 Euro
  • Kategoria: ShtĂ«pi e Vila pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ”„OkazionđŸ”„
đŸ’„Shitet Vile 2 kateshe ne stacionin e fundit te spitalles.đŸ’„
âžĄïžVetem pak metra nga rruga kryesore.
📐Siperfaqe trualli 480m2.
🏠Vile e rrethuar me mur.
âžĄïžKati i pare siperfaqe 125m2.
Organizuar nga:
🔾2 dhoma gjumi
🔾korridor
🔾1wc
🔾guzhine/soxhorni.
âžĄïžKati i dyte siperfaqe 144m2.
Organizuar nga:
🔾2 dhoma gjumi
🔾1wc
🔾guzhine/soxhorno
🔾ballkon perreth.
âžĄïžProjektuar per 3 kate.
✅Shitet ne gjendjen aktuale e pa perfunduar.
📑Pajisur me dokumentacion te rregullt. Si dhe shkalle te jashte.
đŸ’¶Cmim 135.000€ i diskutueshem.
Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni ne nr:
đŸ“Č0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.