Automjete/Bicikleta/Okazion TECHNO BIKE
Okazion TECHNO BIKE
100 Euro
Postuar më 23.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Bicikleta

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bicikleta

+355 693467783

  • Cmimi: 100 Euro
  • Kategoria: Bicikleta
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Okazion TECHNO BIKE (From Germany)
Full Suspension. Amortizator para dhe ne mes.
26-inch. Marshe SHIMANO 7×3.
INFO Whatsapp
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.