Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/Okazion Shtepi Private ne zonen e Sallmones
Okazion Shtepi Private ne zonen e Sallmones
90000 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 90000 Euro
  • Kategoria: ShtĂ«pi e Vila pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„Shitet Shtepi private ne zonen e Sallmoes.đŸ’„
âžĄïžVetem 5 minuta nga Autostrada Dr-Tr.
📐Siperfaqe trualli 2160m2.
📐Siperfaqe banimi 134m2. Organizuar nga:
🔾3 dhoma gjumi
🔾1wc
🔾guzhine/soxhorno.
🔾Garazhdi per makinen
🔾bace si dhe oborri prapa.
📑Pajisur me dokumentacion te rregullt.
đŸ’¶Cmim 90.000€ i diskutueshem.
Kontakto tani:
đŸ“Č0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.