Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Okazion Shitet super Garsoniere tek Shkembi
Okazion Shitet super Garsoniere tek Shkembi
19600 Euro
Postuar më 11.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 19600 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet super Gazoniere ne Zonen e Shkembit te Kavajes, shum pran Hotel Bleart.💥💥
🏢Pallat i ri vija e pare e detit, si dhe totalisht pamje nga deti.
🏢Pallat i ri me ashensor kati i 4.
📐Siperfaqe totale 33m2.
Organizuar nga:
🔸1wc
🔸1 dhome gjumi/soxhorno
🔸Kondicioner
🔸shtruar me parket
🔸dritarja totalisht pamje nga deti.
🗂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
💶Cmimi 19.600€
Kontakto tani:
0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.